Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
self storage
#1
Pilnie szukam współpracy w zakresie czegoś, co można generalnie nazwać jako self storage. Mam wyspecjalizowaną działalność, ale dalej samodzielnie nie podołam zamówieniom. Z tego powodu poszukuję firmy z zapleczem magazynowym. Może któreś z was potrafi mi pomóc?
Odpowiedz
#2
Do niedawna wszelkie przedsiębiorstwa produkcyjne były zobowiązane utrzymywać własne przestrzenie magazynowe. Tak samo firmy działające branży handlowej, logistycznej i wiele innych. Związane to było z wieloma komplikacjami, jak na przykład: problematyczny transport jeśli magazyny nie znajdowały się na terenie przedsiębiorstwa, konieczność płacenia znacznego czynszu, zbyt mało miejsca na magazynowanie oraz dużo więcej. Na szczęście, wzorem Zachodu, powstają w Polsce nowoczesne magazyny, jakie znacznie upraszczają życie przedsiębiorców.
"Zębów utrata wyprzedza zejście ze świata"
Odpowiedz
#3
Szukałeś pod kątem hasła magazyny Mysłowice? Warto spróbować. Czemu? Nowoczesne magazynowanie to nowość w naszym kraju, przynajmniej w zbiorowej świadomości – parę takiego typu magazynów już u nas działa, lecz do tej pory niewielu ludzi o nich wiedziało. Takie magazyny to doskonała odpowiedź na rosnące potrzeby polskich przedsiębiorstw. Dzięki magazynom zyskują one dostęp do komfortowej przestrzeni magazynowej, z której można korzystać niemalże bez żadnych przeszkód 24h/dobę.
"Złe ziarno i na dłoni wschodzi"
Odpowiedz
#4
Magazyny self storage są niezwykle cenione zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych – znajdują się generalnie w każdej miejscowości. Jednak jest z nimi inaczej niż u nas: zazwyczaj korzystają z nich osoby prywatne, a nie firmy. Mieszkańcy USA traktują je tak, jak Polacy piwnice: przechowują np. akcesoria rowerowe, elementy wyposażenia i tak dalej: bardzo często przenoszą się oni za pracą i nie za każdym razem zabierają wszystko na nowe miejsce. Niezwykle serdecznie polecam takie rozwiązanie! Co cechuje magazyny, jakie znalazły się w ofercie wielu przedsiębiorstw z terenu całego kraju? Po pierwsze komfort : umieszczone są one z dala od śródmieść, co bardzo skraca dojazd. Następnie: oszczędność pieniędzy: wynajmuje się je na konkretny okres i tylko za ten okres uiszcza opłatę. Kolejne: takie przestrzenie do magazynowania do idealna infrastruktura, co docenią wszyscy.
"Chciały żaby króla dostały bociana"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości