Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEasing dla firmy??
#1
Zarządzam działem firmy o profilu logistycznym. Moim celem jest zapewnienie wszystkim pracownikom odpowiedni samochód. Praktycznie wszyscy sporo jeżdżą, zatem pojazdy muszą być doskonałej jakości. Poza tym umowa leasingowa także musi realizować wysokie oczekiwania. Polecacie coś? Obecna firma zaliczyła wpadkę, nie mogę dużo mówić, lecz zerwaliśmy współpracę. Liczę na forumową pomoc.
"Chciały żaby króla dostały bociana"
Odpowiedz
#2
A może wypróbuj leasing pojazdów?Pojazdy fabrycznie nowe oraz używane, kredyty finansujące zakup pojazdu, ubezpieczanie samochodu, możliwość wynajmowania i wzięcia w leasing auta, fachowe usługi serwisu mechanicznego i warsztatu blacharskiego, jazda próbna, części wymienne i akcesoria samochodowe, świadczenie usług firmom i przedsiębiorstwom a oprócz tego liczne promocje – możesz mieć to wszystko, jeżeli tylko skorzystasz z oferty, jaką przygotowało przedsiębiorstwo Alphabet. Alphabet jest liderem branży motoryzacyjnej, zapewniający pakiet rozwiązań dla wszystkich posiadaczy auta a także osób, które dopiero myślą o zakupie samochodu.
"Zębów utrata wyprzedza zejście ze świata"
Odpowiedz
#3
Ja z kolei polecam leasing operacyjny. Pełny leasing operacyjny to oferta dla przedsiębiorstw, dla których ważna jest przewidywalność kosztów jakie wiążą się z flotą pojazdów oraz używają samochodu firmowego jako narzędzia pracy. Jest to kompleksowe rozwiązanie, w zakresie którego firma udzieli Klientowi pomocy w wybraniu najlepszej marki aut, sfinansuje ich kupno uwzględniwszy wcześniej maksymalne dostępne rabaty, jak również weźmie na siebie obowiązki jakie związane są z administrowaniem flotą.
"Choć nam bywa głodno i chłodno ale za to żyjemy swobodnie"
Odpowiedz
#4
Zapewnienie firmie pojazdów to odpowiedzialne zadanie, serio. Dowiedz się, czy w zakresie wybranej opcji dopuszczalna jest także możliwość odkupienia pojazdów przez Klienta jak również jego pracowników. Tego typu pozwala przełożyć obowiązki oraz ryzyko związane z posiadaniem floty na leasingodawcę a także zminimalizować i uprościć czynności związane z koniecznością dysponowania nawet liczną flotą pojazdów.
"Złe ziarno i na dłoni wschodzi"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości