Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie znaleźć dealera i serwis BMW Katowice?
#1
Wpadaj po drodze
Chcesz kupić auto, ale jeszcze nie podjąłeś ostatecznej decyzji co do modelu i marki? A może wręcz przeciwnie, wiesz dokładnie, czego chcesz? W jednym i drugim przypadku miejscem, które koniecznie musisz odwiedzić jest dealer i serwis BMW Katowice. Możesz liczyć na wsparcie doradców, którzy pomogą Ci zdecydować się na odpowiedni model. Podstawowe informacje o autach w sprzedaży można uzyskać na stronie internetowej BMW. Wszelkie pytania warto skonsultować w salonie, gdzie na klientów czekają eksperci, gotowi udzielić szczegółowych informacji.

Zobacz auto na żywo
Co innego oglądać samochód na zdjęciu, co innego stanąć obok niego i przyjrzeć się modelowi z bliska. Wizyta w salonie BMW to okazja, aby sprawdzić wygodę danego samochodu. Warto usiąść za kierownicą, sprawdzić pojemność bagażnika czy też dobrać odpowiednie akcesoria do samochodu. Na miejscu konsultanci pomogą w wyborze odpowiedniego auta, uwzględniając jego przeznaczenie, cenę, wygodę i inne cechy, na które zwracasz uwagę. Z pewnością podczas rozmowy pojawią się również kwestie, których wcześniej nie rozpatrywałeś. Rozmowy i oglądanie nic nie kosztuje, a da Ci szersze spojrzenie na kwestię doboru samochodu. Dealer i serwis Katowice oferuje również samochody używane, gotowe do drogi. Jeśli nie zależy Ci na nieużywanym samochodzie, jest to opcja dla Ciebie. Z pewnością okaże się korzystna.

Serwis i naprawy
Godziny otwarcia serwisu są tak dobrane, aby klienci marki BMW mogli dogodnie korzystać z usług naprawczych. Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem BMW, w serwisie zawsze czekają pracownicy gotowi Ci pomóc. Naprawy przeprowadzane w serwisie mogą być objęte gwarancją, jeśli zakupiłeś auto nie później, niż dwa lata wcześniej. Jeśli Twoja gwarancja się skończyła, możesz skorzystać z napraw pogwarancyjnych, gdzie czekają na Ciebie promocje, o które zawsze warto zapytać. Naprawy obejmują blacharstwo i lakiernictwo, naprawy mechaniczne oraz elektryczne. Przy serwisie funkcjonuje także myjnia, w której stosowane są środki przyjazne dla samochodu i środowiska, dostosowane oczywiście do aut marki BMW. Korzystanie z oryginalnych serwisów BMW gwarantuje Ci jakość usług oraz stosowanych części, akcesoriów oraz chemicznych środków myjących. Serwisy można znaleźć w całej Polsce, w Katowicach również. Firma zawsze stara się ulokować swoje salony i serwisy w miejscach łatwo dostępnych dla klientów. Na wszystkie usługi można się wcześniej umówić telefonicznie bądź poprzez formularz internetowy. Wszystko po to, aby usprawniać pracę serwisów i szanować czas klientów.

Przeczytaj szczegóły: http://katowice.bawariamotors.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości